Divi uzņēmumi. Viens kopīgs nosaukums.

2020. gadā AGA ir mainījusi nosaukumu uz Linde. AGA ir bijusi Linde sastāvā kopš 2000. gada, pārstāvot Ziemeļeiropas reģionu, kas ietver visas Ziemeļvalstis un Baltijas valstis. Tagad mums būs viens nosaukums — AGA kļūst par Linde. Mūsu attiecības ar klientiem un saistības inovāciju un drošības jomā paliek nemainīgas.

Vai jūs zinājāt…

Ka uzņēmums Linde tika dibināts gandrīz pirms 140 gadiem? Jau no paša sākuma Linde zīmolu raksturo tehnoloģiju, inovāciju un izgudrotāju gars.

Vai jūs zinājāt...

Linde izstrādātie pielietojumi ļauj mūsu klientiem vairāk nekā divas reizes samazināt CO2 emisiju atbilstošās tehnoloģijās.

Jautājumi un atbildes

AGA is changing its company name to Linde. Klikšķiniet uz jautājumu, lai uzzinātu vairāk.

 • Kādēļ AGA maina uzņēmuma nosaukumu uz Linde?

  Nesenā Linde apvienošanās ar Praxair ir radījusi globālā tirgus līderi rūpniecisko un medicīnisko gāzu ražošanā. Atrodoties tik spēcīgā pozīcijā globālā mērogā, mēs ticam, ka vienota korporatīva zīmola izmantošana dos labumu mūsu pozīcijām tirgū, paātrinās attīstību un veicinās zināšanu apmaiņu, sniedzot ieguvumus darbiniekiem, klientiem, partneriem un aģentiem.

  Shadow
 • Vai klientus ietekmēs mūsu nosaukuma maiņa?

  Klientu uzņēmējdarbība netiks ietekmēta. Visas kontaktpersonas un attiecības nemainās. Ilgtermiņā esam pārliecināti, ka mūsu klienti gūs labumu no uzņēmuma Linde globālās ietekmes, plašāka tehnoloģiju portfeļa un apvienotā darbaspēka zināšanām un uzticamības.

  Shadow
 • Ko nosaukuma maiņa nozīmē darbiniekiem?

  Mūsu darbība nemainīsies, tāpēc mēs sagaidām, ka viss notiks kā parasti. Tādēļ nosaukuma maiņas dēļ darbinieki tūlītējas izmaiņas nejutīs. Mēs joprojām esam tie paši cilvēki, kas strādā, lai saviem klientiem piedāvātu labākos iespējamos produktus un pakalpojumus. Tāda ir mūsu uzņēmējdarbības būtība.

  Shadow
 • Kad tiks pabeigta zīmola maiņa?

  2020. gada pirmajā ceturksnī notiks oficiālā zīmola maiņa. Pārejas posmā zīmolu maiņas prioritāte būs transportlīdzekļiem, kravas automobiļiem, birojiem un atsevišķām klientu tvertnēm un ražotnēm. Zīmola maiņa notiks pakāpeniski.

  Shadow
 • Vai jūs saglabāsiet AGA zīmolu atsevišķiem produktiem?

  Mūsu propāna, gāzētā ūdens produkti un metināšanas iekārtas saglabās zīmolu AGA, jo AGA ir plaši atzīts zīmols, kas šajos segmentos ir jau pazīstams un norāda uz kvalitāti, uzticamību un augsta līmeņa pakalpojumiem. Tā kā AGA zīmols šiem produktu segmentiem sniedz nepārprotamas priekšrocības, mēs plānojam to saglabāt.

  Shadow