Tērauda rūpniecībā nav vienkārši sabalansēt peļņu un konkurētspēju. Tam nepieciešama stingra kurināmā patēriņa, resursu izmantošanas, ražošanas efektivitātes, produktivitātes un kvalitātes kontrole.
Mūsu inovatīvās rūpniecisko gāzu tehnoloģijas jums var palīdzēt sasniegt šos mērķus.
Piedāvājumi visām procesa stadijām
Mēs piedāvājam īpašus risinājumus visām tērauda ražošanas procesa stadijām, sākot no dzelzs rūdas kausēšanas un tēraudliešanas, līdz pat metālapstrādei un termiskajai apstrādei. Mūsu risinājumi uzlabos jūsu ražotnes efektivitāti neatkarīgi, vai izmantojat dzelzs rūdu vai otrreizējās izejvielas.
Dzelzs rūdas kausēšana
Mūsu īpaši pielāgotie risinājumi domnas procesiem ar skābekļa bagātināšanu (StoveOxygenEnrichment tehnoloģija), skābekļa-ogļu vai skābekļa-dabasgāzes inžekciju var palīdzēt paaugstināt ražošanas jaudu, samazināt koksa patēriņu, kā arī izmantot lētākus kurināmā veidus un samazināt kurināmā patēriņu.
Karstā metāla izdalīto dūmu daudzumu var samazināt, nodrošinot oglekļa dioksīda vai slāpekļa atmosfēru liešanas operāciju laikā.
Tēraudliešana
Ja jūsu darba procesi notiek elektriskā loka krāsnī (EAF), tad ar mūsu izstrādātajiem skābekļa-degvielas risinājumiem iespējams samazināt izmaksas un iegūt specifikācijai atbilstošu šķidro tēraudu. Šos risinājumus nodrošina mūsu partneris MORE, kas arī piedāvā plašu elektriskā loka krāšņu iekārtu komplektu klāstu, to skaitā arī degļus un inžektorus. Turklāt ir pierādīts, ka mūsu skābekļa-degvielas sistēma paaugstina iekārtu (piemēram, kausu, konverteru, rezervuāru un vagonešu) uzsildīšanas efektivitāti. Tērauda rafinēšanas stadijai mēs piegādājam argonu un slāpekli, kas ļauj attīrīt tēraudu no ūdeņraža, nemetāliskiem ieslēgumiem un nevēlamu elementu piemaisījumiem.
Metālapstrāde (velmēšana un kalšana)
REBOX®tehnoloģijas, kas ietver skābekļa-degvielas un HLL tehnoloģijas, termiskās apstrādes un atkvēlināšanas krāsnīs samazina enerģijas izmaksas un izmešus.
Termiskā apstrāde
Esam izstrādājuši plašu termiskās apstrādes procesu klāstu, kuru mērķis ir jums ļaut iegūt nepieciešamo metāla mikrostruktūru, fizikālās īpašības un virsmas parametrus.
- Atkvēlināšana slāpekļa aizsargatmosfērā, lai samazinātu oksidēšanos un uzlabotu metāla izskatu.
- Cementēšana un nitrocementēšana ar mērķi iegūt vajadzīgo virsmas cietību.
- Galvaniskie pārklājumi, piemēram, cinkošana, lai uzlabotu stiprību, veidojamību, izturību pret koroziju.
- Rūdīšana un atlaidināšana, lai uzlabotu tērauda stiprību un nodilumizturību.
- Nitrēšana un nitrocementēšana, lai ar zemas temperatūras apstrādi uzlabotu nodilumizturību.
- Rūdīšana un dzesēšana, lai nodrošinātu nepieciešamo cietību un mikrostruktūru.
- Apstrāde ar aukstumu (dziļrūdīšana), lai atbrīvotos no atlikušā austenīta rūdītajos izstrādājumos, kā arī uz iekārtām, un uzlabotu iekārtu un sastāvdaļu nodilumizturību.